logo


____________________________________________________________________________________________________________


Naszą grupę tworzy troje młodych, ambitnych ludzi, których, mimo całkowicie odmiennych charakterów, połączyła wspólna pasja jaką jest muzyka. Potrafimy uzupełniać się nawzajem, szukać nowych, kreatywnych rozwiązań tylko po to, by Państwa uroczystość była jedyna w swoim rodzaju.


SZYMON - wokal prowadzący, wodzirej - ze śpiewem związany od ponad 15 lat, na koncie studyjne nagrania coverów, liczne występy na scenach regionalnych i ogólnopolskich, uczestnik telewizyjnych show muzycznych ("Bitwa na głosy", "X Factor", "Mam Talent").
"Kierownik" zespołu - osoba pierwszego kontaktu, do której dzwonią Państwo w sprawie oprawy muzycznej. Pełen energii i entuzjazmu wokalista o czarującej barwie głosu, a także wyborowy prowadzący Państwa uroczystość, który niejednego poderwie do tańca i wspólnej zabawy.AGNIESZKA - wokal prowadzący, wodzirejka
- laureatka licznych konkursów i festiwali wokalnych (m. in. finalistka konkursu wokalnego "Rytm"). Na swoim koncie ma nagrania studyjne coverów, współpracę z zespołem rockowym oraz DJ'em. Ukończone ognisko muzyczne w klasie instrumentów klawiszowych.
Urodzona (i licencjonowana) pani pedagog, która zaraża innych pozytywną energią i uśmiechem. Posiadaczka aksamitnego, a zarazem silnego głosu oraz wodzirejka wspomagająca prowadzenie zabaw. Administratorka naszego profilu Facebook'owego.KRYSTIAN - instrumenty klawiszowe, wokal wspomagający - aranżer, akompaniator, kompozytor. Na wszelkiego rodzaju instrumentach klawiszowych gra od prawie 15 lat, laureat konkursów keyboardowych, akompaniator na konkursach wokalnych, były pianista chóru gospel oraz były klawiszowiec rozrywkowej orkiestry dętej.
"Techniczny" zespołu - zajmuje się przygotowaniem aranżacji piosenek, grą na keyboardzie i od czasu do czasu uzupełnieniem głównych wokali o dodatkowy głos. Ponadto zajmuje się nagłośnieniem i programowaniem oświetlenia oraz obróbką foto/video materiałów na naszą stronę internetową (której również jest administratorem).__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: Usługi muzyczne "Fire Voice" | Projekt strony: ziGa & Criss. 2021.
planuemywesele
planuemywesele